site-logo

درباره اردوگاه کشوری شهید بهشتی

تمام تلاش ما ساختن یک خاطره فراموش نشدنی برای شماست.

اردوگاه کشوری شهید بهشتی اصفهان یکی از چهار اردوگاه کشوری با وسعت هفتاد هکتار در جنوب غربی اصفهان و با قدمت بیش از نیم قرن و امکانات عالی که در بخشهای مختلف به آن اشاره و تصاویر 360 درجه آن، در تور مجـازی موجود می باشد با ظرفیت شبانه روزی یکهزار نفر ، میزبان اردوهای یکروزه و چند روزه ، سمینارها ، گردهمائیها ، همایشها ، مسابقات ورزشی ، در رشته های مختلف و برنامه های مختلف فرهنگی می باشد .
در این اردوگاه طی چندین سال قبل اردوهای متعددی همچون پیشتازان و فرزانگان - طرح ولایت دانش آموزان ممتاز کشوری - مسابقات فرهنگی هنری - جشنواره پژوهشی ادبی - مسابقات قرآن دانش آموزان سراسر کشور - دانش آموزان شرکت نفت - پتروشیمی های جنوب - برنامه های مختلف فرهنگی و تفریحی فولاد مبارکه اصفهان - خانواده های محترم فرهنگی و برنامه های سایر ادارات همچون سازمان تبلیغات اسلامی - ارشاد اسلامی - نیروی انتظامی - هلال احمر - دانشجویان دانشگاههای پیام نور ، آزاد ، صنعتی شریف و . . برگزار شده است و افتخار میزبانی از شما عزیزان را دارد .

امکانات تفریحی
خوابگاه ها
سالن اجتماعات
رستوران و غذاخوری
امکانات ورزشی
استخر
امکانات تفریحی

یکی از امکانات جذاب و مفرح اردوگاه دریاچه قایقرانی است که با چشم اندازی بسیار زیبا در وسعتی به مساحت 5000 مترمربع احداث و با داشتن 23 قایق پدالی ظرفیت سرویس دهی همزمان 56 نفر را داراست. همچنین اسباب بازی های متنوع برای کودکان و نوجوانان در نظر گرفته شده که از آن استفاده نمایند. همچنین استفاده از اسب و کالسکه و فوتبال دستی برای دانش آموزان جذاب و دوست داشتنی است.

خوابگاه ها

خوابگاه پردیس با ظرفیت 464 نفر، خوابگاه فردوس با ظرفیت 98 نفر، خوابگاه سحر با ظرفیت 40 نفر، خوابگاه ارکیده با ظرفیت 24 نفر و با تجهیزات کامل از جمله وسایل گرمایشی و سرمایشی ، حمام و دستشویی مکانی تمیز و آرام برای استراحت مراجعین عزیز است. همچنین مجتمع شهید بهشتی با ظرفیت پذیرش 300 نفر دارای کلیه امکانات خوابگاهی از جمله سرویس‌های بهداشتی، حمام  وسایل سرمایشی و گرمایشی و . . . می‌باشد.

سالن اجتماعات

سالن آمفی‌تئاتر با نام تالار شهید آوینی در مساحتــی به وسعت 500 مترمربع و گنجایش تعداد 450 نفر جهت اجــرای برنامه‌های مختلف فرهنگی و هنری بنا شده است. این سالن با داشتن سیستـم گرمـایشی و سرمایشی و همچنین سیستم صوتـی و ویدئو پروجکشـن علاوه بر سرویس‌دهی جهت اجرای جنگ‌های شادی، نمایش فیلم و . . . جهت برپایی همـایش و سمینـارها در اختیار ادارات و ارگان‌های مختلف قرارمی‌گیرد.

رستوران و غذاخوری

سالن‌های غذاخوری مروارید 1 ، 2 و 3 با امکانات کامل جهت طبخ و توزیع غذا آماده پذیرایی از اردوهای دانش آموزی و میهمانان گرامی با ظرفیت 1000 نفر بصورت همزمان می باشد. این سالن‌ها بسیار تمیز بوده و امکانات حرفه ای طبخ غذا در آن پیش‌بینی گردیده. یکی از بزرگترین ظرفیت‌های سالن‌های غذاخوری اردوگاه، مجزا بودن سه سالن از یکدیگر است که می‌توان سه نوع غذای مختلف را برای سه نوع اردو ارائه کرد.

امکانات ورزشی

امکانات ورزشی اردوگاه شهید بهشتی دارای زمین چمن مصنوعی ، دستگاه های ورزشی ، دوچرخه سواری و غیره می باشد. استخر سرپوشیده همراه با جکوزی، سونای گرم و خشک و استخر کودکان آماده سرویس‌دهی است.

استخر

امکانات ورزشی اردوگاه شهید بهشتی دارای زمین چمن مصنوعی ، دستگاه های ورزشی ، دوچرخه سواری و غیره می باشد. استخر سرپوشیده همراه با جکوزی، سونای گرم و خشک و استخر کودکان آماده سرویس‌دهی است.

منتخب ویدئوهای اردوگاه

آمار اردوها

این اردوگاه با بهره‌گیری از پرسنل متخصص، متعهد و کارآزموده خود توانسته به شکلی منحصربه‌فرد، کارا، ایمن و انعطاف‌پذیر به توسعه و گسترش کار خود ادامه دهد. در این راستا از معدود سازمان‌هایی بودیم که خدمات‌مان را با راهکارهای انفورماتیکی، در هم آمیختیم و رضایت عوامل اردویی را اصلی‌ترین سرمایه خود دانستیم.

سهم اردوهای یکروزه
%
سهم اردوهای چندروزه
%

ما مربی و برگزارکننده اردو را در مرکز سازمان‌مان قرار داده‌ایم و او را همانند یک همکار در تصمیمات استراتژیک خود دخیل می‌کنیم. به این ترتیب که در تمامی تصمیمات‌مان راحتی و رضایت اردو را الویت اول‌مان می‌دانیم.

ریاست اردوگاه شهید بهشتی اصفهان

سال تجربه
تعداد خوابگاه
ظرفیت پذیرش اردوهای یک روزه
ظرفیت پذیرش اردوهای چند روزه
تعداد کارمندان