درباره اردوگاه کشوری شهید بهشتی

تمام تلاش ما ساختن یک خاطره فراموش نشدنی برای شماست.

Home » درباره اردوگاه کشوری شهید بهشتی

اردوگاه کشوری شهید بهشتی اصفهان یکی از چهار اردوگاه کشوری با وسعت هفتاد هکتار در جنوب غربی اصفهان و با قدمت بیش از نیم قرن و امکانات عالی که در بخشهای مختلف به آن اشاره و تصاویر 360 درجه آن، در تور مجـازی موجود می باشد با ظرفیت شبانه روزی یکهزار نفر ، میزبان اردوهای یکروزه و چند روزه ، سمینارها ، گردهمائیها ، همایشها ، مسابقات ورزشی ، در رشته های مختلف و برنامه های مختلف فرهنگی می باشد .
در این اردوگاه طی چندین سال قبل اردوهای متعددی همچون پیشتازان و فرزانگان - طرح ولایت دانش آموزان ممتاز کشوری - مسابقات فرهنگی هنری - جشنواره پژوهشی ادبی - مسابقات قرآن دانش آموزان سراسر کشور - دانش آموزان شرکت نفت - پتروشیمی های جنوب - برنامه های مختلف فرهنگی و تفریحی فولاد مبارکه اصفهان - خانواده های محترم فرهنگی و برنامه های سایر ادارات همچون سازمان تبلیغات اسلامی - ارشاد اسلامی - نیروی انتظامی - هلال احمر - دانشجویان دانشگاههای پیام نور ، آزاد ، صنعتی شریف و . . برگزار شده است و افتخار میزبانی از شما عزیزان را دارد .

آمار اردوها

این اردوگاه با بهره‌گیری از پرسنل متخصص، متعهد و کارآزموده خود توانسته به شکلی منحصربه‌فرد، کارا، ایمن و انعطاف‌پذیر به توسعه و گسترش کار خود ادامه دهد. در این راستا از معدود سازمان‌هایی بودیم که خدمات‌مان را با راهکارهای انفورماتیکی، در هم آمیختیم و رضایت عوامل اردویی را اصلی‌ترین سرمایه خود دانستیم.

سهم اردوهای یکروزه
%
سهم اردوهای چندروزه
%

ما مربی و برگزارکننده اردو را در مرکز سازمان‌مان قرار داده‌ایم و او را همانند یک همکار در تصمیمات استراتژیک خود دخیل می‌کنیم. به این ترتیب که در تمامی تصمیمات‌مان راحتی و رضایت اردو را الویت اول‌مان می‌دانیم.

ریاست اردوگاه شهید بهشتی اصفهان

سال تجربه
تعداد خوابگاه
ظرفیت پذیرش
تعداد کارمندان