تیتر اسلایدر اردوگاه کشوری شهید بهشتی اصفهان
Slider
students-camp-few-days

اردوهای چند روزه

برگزاری اردوهای دانش آموزی چند روزه

meli-camp

اردوهای ملی

اردوهای منتخب ملی

family-camping

اردوی خانوادگی

گردهمایی خانوادگی

students-camp-one-days

اردوهای یک روزه

برگزاری اردوهای دانش آموزی یک روزه

students-camp

اردوهای دانشجویی

برگزاری اردوهای دانشجویی از کلیه دانشگاه ها

درباره اردوگاه

اردوگاه کشوری شهید بهشتی اصفهان یکی از چهار اردوگاه کشوری با وسعت هفتاد هکتار در جنوب غربی اصفهان و با قدمت بیش از نیم قرن و امکانات عالی که در بخشهای مختلف به آن اشاره و تصاویر 360 درجه آن، در تور مجـازی موجود می باشد با ظرفیت شبانه روزی یکهزار نفر ، میزبان اردوهای یکروزه و چند روزه ، سمینارها ، گردهمائیها ، همایشها ، مسابقات ورزشی ، در رشته های مختلف و برنامه های مختلف فرهنگی می باشد .
در این اردوگاه طی چندین سال قبل اردوهای متعددی همچون پیشتازان و فرزانگان - طرح ولایت دانش آموزان ممتاز کشوری - مسابقات فرهنگی هنری - جشنواره پژوهشی ادبی - مسابقات قرآن دانش آموزان سراسر کشور - دانش آموزان شرکت نفت - پتروشیمی های جنوب - برنامه های مختلف فرهنگی و تفریحی فولاد مبارکه اصفهان - خانواده های محترم فرهنگی و برنامه های سایر ادارات همچون سازمان تبلیغات اسلامی - ارشاد اسلامی - نیروی انتظامی - هلال احمر - دانشجویان دانشگاههای پیام نور ، آزاد ، صنعتی شریف و . . برگزار شده است و افتخار میزبانی از شما عزیزان را دارد .

امکانات تفریحی
خوابگاه ها
سالن اجتماعات
رستوران و غذاخوری
امکانات ورزشی
امکانات تفریحی

یکی از امکانات جذاب و مفرح اردوگاه دریاچه قایقرانی است که با چشم اندازی بسیار زیبا در وسعتی به مساحت 5000 مترمربع احداث و با داشتن 23 قایق پدالی ظرفیت سرویس دهی همزمان 56 نفر را داراست. همچنین اسباب بازی های متنوع برای کودکان و نوجوانان در نظر گرفته شده که از آن استفاده نمایند. همچنین استفاده از اسب و کالسکه و فوتبال دستی برای دانش آموزان جذاب و دوست داشتنی است.

خوابگاه ها

خوابگاه پردیس با ظرفیت 464 نفر، خوابگاه فردوس با ظرفیت 98 نفر، خوابگاه سحر با ظرفیت 40 نفر، خوابگاه ارکیده با ظرفیت 24 نفر و با تجهیزات کامل از جمله وسایل گرمایشی و سرمایشی ، حمام و دستشویی مکانی تمیز و آرام برای استراحت مراجعین عزیز است. همچنین مجتمع شهید بهشتی با ظرفیت پذیرش 300 نفر دارای کلیه امکانات خوابگاهی از جمله سرویس‌های بهداشتی، حمام  وسایل سرمایشی و گرمایشی و . . . می‌باشد.

سالن اجتماعات

سالن آمفی‌تئاتر با نام تالار شهید آوینی در مساحتــی به وسعت 500 مترمربع و گنجایش تعداد 450 نفر جهت اجــرای برنامه‌های مختلف فرهنگی و هنری بنا شده است. این سالن با داشتن سیستـم گرمـایشی و سرمایشی و همچنین سیستم صوتـی و ویدئو پروجکشـن علاوه بر سرویس‌دهی جهت اجرای جنگ‌های شادی، نمایش فیلم و . . . جهت برپایی همـایش و سمینـارها در اختیار ادارات و ارگان‌های مختلف قرارمی‌گیرد.

رستوران و غذاخوری

سالن‌های غذاخوری مروارید 1 ، 2 و 3 با امکانات کامل جهت طبخ و توزیع غذا آماده پذیرایی از اردوهای دانش آموزی و میهمانان گرامی با ظرفیت 1000 نفر بصورت همزمان می باشد. این سالن‌ها بسیار تمیز بوده و امکانات حرفه ای طبخ غذا در آن پیش‌بینی گردیده. یکی از بزرگترین ظرفیت‌های سالن‌های غذاخوری اردوگاه، مجزا بودن سه سالن از یکدیگر است که می‌توان سه نوع غذای مختلف را برای سه نوع اردو ارائه کرد.

امکانات ورزشی

سالن چندمنظوره ورزشی پوریای ولی جهت انجام ورزشهای والیبال، بسکتبال، هندبال، فوتسال، پینگ‌پنگ، بدنسازی می‌باشد و دو قطعه زمین چمن مصنوعی با کیفیت عالی و حتی زمین چمن طبیعی در خدمت دانش‌آموزان است. همچنین زمین‌های فوتبال، والیبال، بسکتبال، هندبال و تنیس روی میز و استخر سرپوشیده همراه با جکوزی، سونای گرم و خشک و استخر کودکان آماده سرویس‌دهی است.

nastaligh-camp

اردوگاه کشوری شهید بهشتی اصفهان

میزبان اردوهای یکروزه، چندروزه، سمینار، اردوی ملی، گردهمایی‌های خانوادگی، مسابقات ورزشی و اردوهای فرهنگی و آموزشی

اخبار و رویدادها

لیست اردوهای چند روزه مستقر در اردوگاه – بهمن ماه 1396

فهرست اردوهای چند روزه مستقر در ارودگاه کشوری شهید بهشتی اصفهان در بهمن ماه 1396 اعلام شد. بر این اساس اردوگاه شهید بهشتی افتخار دارد پذیرای عزیزان دانش آموز از ...
بیشتر بخوانید