درباره اردوگاه کشوری شهید بهشتی

تمام تلاش ما ساختن یک خاطره فراموش نشدنی برای شماست.

اردوگاه کشوری شهید بهشتی اصفهان یکی از چهار اردوگاه کشوری با وسعت هفتاد هکتار در جنوب غربی اصفهان و با قدمت بیش از نیم قرن و امکانات عالی که در بخشهای مختلف به آن اشاره و تصاویر 360 درجه آن، در تور مجـازی موجود می باشد با ظرفیت شبانه روزی یکهزار نفر ، میزبان اردوهای یکروزه و چند روزه ، سمینارها ، گردهمائیها ، همایشها ، مسابقات ورزشی ، در رشته های مختلف و برنامه های مختلف فرهنگی می باشد .
در این اردوگاه طی چندین سال قبل اردوهای متعددی همچون پیشتازان و فرزانگان - طرح ولایت دانش آموزان ممتاز کشوری - مسابقات فرهنگی هنری - جشنواره پژوهشی ادبی - مسابقات قرآن دانش آموزان سراسر کشور - دانش آموزان شرکت نفت - پتروشیمی های جنوب - برنامه های مختلف فرهنگی و تفریحی فولاد مبارکه اصفهان - خانواده های محترم فرهنگی و برنامه های سایر ادارات همچون سازمان تبلیغات اسلامی - ارشاد اسلامی - نیروی انتظامی - هلال احمر - دانشجویان دانشگاههای پیام نور ، آزاد ، صنعتی شریف و . . برگزار شده است و افتخار میزبانی از شما عزیزان را دارد .

امکانات تفریحی
خوابگاه ها
سالن اجتماعات
رستوران و غذاخوری
امکانات ورزشی
استخر
امکانات تفریحی
خوابگاه ها
سالن اجتماعات
رستوران و غذاخوری
امکانات ورزشی
استخر

منتخب ویدئوهای اردوگاه

سرود ویژه اردوگاه کشوری شهید بهشتی

معرفی اردوگاه کشوری شهید بهشتی اصفهان

امکانات ورزشی اردوگاه کشوری شهید بهشتی

استخر آبشار اردوگاه کشوری شهید بهشتی

آمار اردوها

این اردوگاه با بهره‌گیری از پرسنل متخصص، متعهد و کارآزموده خود توانسته به شکلی منحصربه‌فرد، کارا، ایمن و انعطاف‌پذیر به توسعه و گسترش کار خود ادامه دهد. در این راستا از معدود سازمان‌هایی بودیم که خدمات‌مان را با راهکارهای انفورماتیکی، در هم آمیختیم و رضایت عوامل اردویی را اصلی‌ترین سرمایه خود دانستیم.

سهم اردوهای یکروزه
%
سهم اردوهای چندروزه
%

ما مربی و برگزارکننده اردو را در مرکز سازمان‌مان قرار داده‌ایم و او را همانند یک همکار در تصمیمات استراتژیک خود دخیل می‌کنیم. به این ترتیب که در تمامی تصمیمات‌مان راحتی و رضایت اردو را الویت اول‌مان می‌دانیم.

ریاست اردوگاه شهید بهشتی اصفهان

سال تجربه
تعداد خوابگاه
ظرفیت پذیرش اردوهای یک روزه
ظرفیت پذیرش اردوهای چند روزه
تعداد کارمندان